Hop til indhold

Support postkasse

Skriv gerne til vores support postkasse ved eventuelle spørgsmål:
trr-support@stukuvm.dk

Indberetning

Henny Winther Hansen, kontorfuldmægtig, tlf. 3392 5490,
e-mail: Henny.Winther.Hansen@stukuvm.dk

Semra Iljazovski, ekspeditionssekretær, tlf. 3392 5499,
e-mail: Semra.Iljazovski@stukuvm.dk

Amamah Bhatti, fuldmægtig, tlf. 2179 5741,
e-mail: Amamah.Bhatti@stukuvm.dk

Det finansielle regnskab

Frie skoler:

Henny Winther Hansen, kontorfuldmægtig, tlf. 3392 5490, 
e-mail: Henny.Winther.Hansen@stukuvm.dk

Semra Iljazovski, ekspeditionssekretær, tlf. 3392 5499, 
e-mail: Semra.Iljazovski@stukuvm.dk

Kiran Akbar, fuldmægtig, tlf. 3392 5033, 
e-mail: Kiran.Akbar@stukuvm.dk

Amamah Bhatti, fuldmægtig, tlf. 2179 5741,
e-mail: Amamah.Bhatti@stukuvm.dk

Regulerede institutioner: 

Ole Sten Volder, konsulent, tlf. 3392 5225,
e-mail: Ole.Sten.Volder@stukuvm.dk 

Mia Sejstrup, specialkonsulent, tlf. 2630 3743,
e-mail: Mia.Sejstrup@stukuvm.dk

Revision 

Jens Petersen, chefkonsulent, tlf. 2012 6574,
e-mail: Jens.Petersen@stukuvm.dk

Ole Sten Volder, konsulent, tlf. 3392 5225,
e-mail: Ole.Sten.Volder@stukuvm.dk

Sidst opdateret: 10. januar 2020