Hop til indhold
Område Kontaktperson
Beviser (eksamensbeviser og øvrige beviser) Søren Vagner
Tlf.: 22 81 32 29
E-mail: Soeren.Vagner@stukuvm.dk
Censorindberetninger (§ 29, stk.4) Emilie Normark Sørensen
Tlf.: 33 92 51 56
E-mail: Emilie.Normark.Sorensen@stukuvm.dk
Censormøde Doris Stubager
Tlf.: 22 74 25 83
E-mail: doris.stubager@stukuvm.dk
Eksamensbekendtgørelsen - regelfortolkning Rune Kjærsgaard Jørgensen
Tlf.: 33 92 53 55
E-mail: Rune.Kjaersgaard.Jorgensen@stukuvm.dk
Fysisk prøvemateriale Nanna Johansen
Tlf.: 61 39 95 87
E-mail: 
Klager over prøver Emilie Normark Sørensen
Tlf.: 33 92 51 56
E-mail: Emilie.Normark.Sorensen@stukuvm.dk
Mundtlig censur (AGYM) Doris Stubager
Tlf.: 22 74 25 83
E-mail: doris.stubager@stukuvm.dk
Mundtlig censur (EGYM) Nanna Johansen
Tlf.: 61 39 95 87
E-mail: Nanna.Johansen@stukuvm.dk
Oversættelser og transskriberinger Nanna Johansen
Tlf.: 61 39 95 87
E-mail: Nanna.Johansen@stukuvm.dk
Prøve- og eksamensinformation Rune Kjærsgaard Jørgensen
Tlf.: 33 92 53 55
E-mail: Rune.Kjaersgaard.Jorgensen@stukuvm.dk
Prøve- og eksamenskalenderen Doris Stubager
Tlf.: 22 74 25 83
E-mail: doris.stubager@stukuvm.dk
Pædagogikum – tilsynsførende (AGYM) Doris Stubager
Tlf.: 22 74 25 83
E-mail: doris.stubager@stukuvm.dk
Pædagogikum – tilsynsførende (EGYM) Trine Enni
Tlf.: 51 71 95 46
E-mail: Trine.Enni@stukuvm.dk
Skriftlig censur (AGYM) Ulla Marion Agerbo
Tlf.: 2425 7870
E-mail: ulla.marion.agerbo@stukuvm.dk
Skriftlig censur (EGYM) Trine Enni
Tlf.: 51 71 95 46
E-mail: Trine.Enni@stukuvm.dk
SSO (AGYM) Trine Enni
Tlf.: 51 71 95 46
E-mail: Trine.Enni@stukuvm.dk
SSO (EUX) Ulla Marion Agerbo
Tlf.: 2425 7870
E-mail: ulla.marion.agerbo@stukuvm.dk
SSO (HF-E) Ulla Marion Agerbo
Tlf.: 2425 7870
E-mail: ulla.marion.agerbo@stukuvm.dk
Særlige prøvevilkår Anders Ellegaard Pedersen
Tlf.: 51 68 61 34
E-mail: Anders.Ellegaard.Pedersen@stukuvm.dk

 

Sidst opdateret: 19. marts 2020